![Велосипед Cross XC2721 27"18" Чорний-Жовтий [27CJAS-003412], фото 1](https://images.prom.ua/4244970757_velosiped-cross-xc2721.jpg)
- Нет в наличии
- Код: 27CJAS-003412
Велосипед Cross XC2721 27"18" Чорний-Жовтий [27CJAS-003412]
10 400 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Cross XC2721 27"18" Чорний-Жовтий [27CJAS-003412]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 18" |
| Пользовательские характеристики | |
| 27.5" | Тип рами |
| Бренд | Cross |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Возраст | Дорослий |
| Руль | Алюмінієвий, довжина:680mm |
| Колір (додатковий) | Жовтий |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Рік | 2022 |
| Серия | XC2721 |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
- Цена: 10 400 ₴

![Велосипед Cross XC2721 27"18" Чорний-Жовтий [27CJAS-003412], фото 2](https://images.prom.ua/4259396814_w140_h140_velosiped-cross-xc2721.jpg)
![Велосипед Cross XC2721 27"18" Чорний-Жовтий [27CJAS-003412], фото 3](https://images.prom.ua/4244970758_w140_h140_velosiped-cross-xc2721.jpg)
![Велосипед Cross XC2721 27"18" Чорний-Жовтий [27CJAS-003412], фото 4](https://images.prom.ua/4244970759_w140_h140_velosiped-cross-xc2721.jpg)
