![Велосипед Cross Hunter 27.5" 17" Чорний-Зелений [27CJA-002772], фото 1](https://images.prom.ua/7373446659_velosiped-cross-hunter.jpg)
- Нет в наличии
- Код: 27CJA-002772
Велосипед Cross Hunter 27.5" 17" Чорний-Зелений [27CJA-002772]
9 700 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Cronus Hurricane 27.5" 15.5" Червоний-Чорний [27CRN-005015]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 17" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Cross - ste - amort - alucrown - LockOut |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Втулка (передня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 27.5" дюйм |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 160-175 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Алюмінієвий, довжина:680mm |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*114 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TY300 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | 27,5X2.125 |
| Покришка (передня) | WANDA 91221 . 27.5X2*125 |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Алюміній 27-2 X300 X1-4T |
| Рама | Cross - alu - 17 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2025 |
| Серия | Hunter |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 9 700 ₴

![Велосипед Cross Hunter 27.5" 17" Чорний-Зелений [27CJA-002772], фото 2](https://images.prom.ua/7373446660_w140_h140_velosiped-cross-hunter.jpg)
![Велосипед Cross Hunter 27.5" 17" Чорний-Зелений [27CJA-002772], фото 3](https://images.prom.ua/7373446662_w140_h140_velosiped-cross-hunter.jpg)
![Велосипед Cross Hunter 27.5" 17" Чорний-Зелений [27CJA-002772], фото 4](https://images.prom.ua/7373446663_w140_h140_velosiped-cross-hunter.jpg)
![Велосипед Cross Hunter 27.5" 17" Чорний-Зелений [27CJA-002772], фото 5](https://images.prom.ua/7373446666_w140_h140_velosiped-cross-hunter.jpg)
![Велосипед Cross Hunter 27.5" 17" Чорний-Зелений [27CJA-002772], фото 6](https://images.prom.ua/7373446667_w140_h140_velosiped-cross-hunter.jpg)
![Велосипед Cross Hunter 27.5" 17" Чорний-Зелений [27CJA-002772], фото 7](https://images.prom.ua/7373446670_w140_h140_velosiped-cross-hunter.jpg)
