
- В наличии
- Код: 2017 CL Liana МФ
Велосипед дитячий IMPULS CL Liana 18Д. малиново-фіолетовий
4 075,40 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
...Велосипед дитячий IMPULS CL Liana 18Д. малиново-фіолетовий
| Основные | |
|---|---|
| Год выпуска | 2023 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник,Форм фактор рами | Цілісна |
| Вес | бічні страхувальні колеса, дзеркало, дзвінок, світловідбивачі (передні/задні/ колісні), м'які накладки рульові,10.9 кг |
| Вага,Надувні колеса | 10,9 кг,Так |
| Гальма,Кількість коліс велосипеда | передній-кліщовий; задній ножний,2 |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Захист ланцюга,Матеріал виготовлення рами | Р-образна, сталь,Вуглецева сталь |
| Каретка,Розмір рами | розбірна, на насипних підшипниках,10 |
| Кермо,Стать | 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min=80, max= 88,Для дівчаток |
| Колеса,Тип амортизації | гума РОЗУМ/ 20х2,125 (57-406),Без амортизації |
| Крила,Конструкція вилки | переднє / заднє, фарбована сталь,Жорстка |
| Максимальный вес | 45 кг |
| Обода,Передні гальма | фарбована сталь,Ободний механічний |
| Педалі,Кількість швидкостей | пластмаса з бічними відбивачами,1 |
| Подсидальный штир,Діаметр колеса/диска | Фарбований, регулюється по висоті, затиск: болт,20" |
| Рульові накладки,Тип велосипеда | прогумовані гріпси,Міський/дорожній |
| Сидіння,Країна виробник | Анатомічне, кожзам, покращеного типу з дод. пластиковим фіксатором, висота min= 80, max= 89,Україна |
| Система шатунів,Задні гальма | "американка", одноелементна зі знімною зіркою,Ножний |
- Цена: 4 075,40 ₴




