
- В наличии
- Код: SP 1617 МФ
Велосипед 16" дюймів 2-х колесний Impuls SP KITTY малиново-фіолетовий
3 788,40 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
...Велосипед 16" дюймів 2-х колесний Impuls SP KITTY малиново-фіолетовий
| Основные | |
|---|---|
| Рост велосипедиста | 100-120 |
| Надувные колеса | Да |
| Год выпуска | 2023 |
| Пользовательские характеристики | |
| ,Кількість швидкостей | 1 |
| Вага,Вага | 9,2 кг,9.2 кг |
| Гальма,Матеріал виготовлення рами | передній-кліщовий; задній ножний,Вуглецева сталь |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Захист ланцюга,Задні гальма | Р-образна, сталь,Ножний |
| Каретка,Діаметр колеса/диска | розбірна, на насипних підшипниках,16" |
| Кермо,Стать | 1-болтове кріплення, висота min=70, max= 78,Унісекс |
| Колеса,Кількість коліс велосипеда | гума РОЗУМ/ 16 х 2,125,2+2 |
| Конструкция вилки | бічні страхувальні колеса, дзеркало, дзвінок, світловідбивачі (передні/задні/ колісні),,Жорстка |
| Крила,Форм фактор рами | переднє / заднє, спортивні,Цілісна |
| Максимальный вес | 35 кг |
| Обода,Тип амортизації | фарбована сталь,Без амортизації |
| Педалі,Передні гальма | пластмаса з бічними відбивачами,Ободний механічний |
| Подсидельный штир,Країна виробник | Фарбований, регулюється по висоті, затиск: болт,Україна |
| Рульові накладки,Тип велосипеда | прогумовані гріпси,Дитячий |
| Сидіння,Вікова група | Анатомічне, кожзам, покращеного типу з фіксатором, висота min= 70, max= 79,Від 4 до 6 років |
| Система шатунів,Розмір рами | "американка", одноелементна зі знімною зіркою,Менше 9" |
- Цена: 3 788,40 ₴




