
- В наличии
- Код: SP 1823 МФ
Велосипед 18" дюймів 2-х колесний IMPULS SP Liana малиново-фіолетовий
4 132,80 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
...Велосипед 18" дюймів 2-х колесний IMPULS SP Liana малиново-фіолетовий
| Дополнительные характеристики | |
|---|---|
| Крылья | Да |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник,Форм фактор рами | Цілісна |
| Вес | бічні страхувальні колеса, дзеркало, дзвінок, світловідбивачі (передні/задні/колісні), м'які кермові накладки,10.2 кг |
| Вага,Надувні колеса | 10,0 кг,Так |
| Гальма,Кількість коліс велосипеда | передній-клещовий; задній — ножний,2 |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Захист ланцюга,Матеріал виготовлення рами | Р-подібна, сталь,Вуглецева сталь |
| Каретка ,Розмір рами | розбірна, на насипних підшипниках ,10 |
| Кермо,Стать | 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min = 80, max= 88,Для дівчаток |
| Кермові накладки,Тип велосипеда | прогумовані грипси,Міський/дорожній |
| Колеса,Тип амортизації | резина YМ/ 18х2,125 (57-406),Без амортизації |
| Крила,Конструкція вилки | переднє/заднє, спортивні,Жорстка |
| Максимальный вес | 45 кг |
| Ободи,Передні гальма | фарбована сталь,Ободний механічний |
| Педалі,Кількість швидкостей | пластмаса з бічними відбивачами,1 |
| Підсидельний штир,Діаметр колеса/диска | Крашений, регулюється за висотою, затискач: болт,18" |
| Сидіння,Країна виробник | Анатомічний, шкірозамінний тип із дод.пластиковим фіксатором, висота min = 80, max = 89,Україна |
| Система шатунів,Задні гальма | "американка", одноелементна зі знімною зіркою,Ножний |
- Цена: 4 132,80 ₴




