
- В наличии
- Код: YM 1619 СИ
Велосипед 16" дюймів 2-х колесний Impuls Beaver синій
3 673,60 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
...Велосипед 16" дюймів 2-х колесний Impuls Beaver синій
| Основные | |
|---|---|
| Год выпуска | 2023 |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Beaver |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник,Колір | Синій |
| Вес | бічні страхувальні колеса, дзеркало, дзвінок, світловідбивачі (передні/задні/ колісні), м'які накладки рульові,9.9 кг |
| Вага,Надувні колеса | 9,9 кг,Так |
| Гальма,Тип амортизації | передній-кліщовий; задній ножний,Без амортизації |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Захист ланцюга,Матеріал виготовлення рами | Р-образна, сталь,Вуглецева сталь |
| Каретка,Розмір рами | розбірна, на насипних підшипниках,Менше 9" |
| Кермо,Стать | 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min=70, max= 78,Унісекс |
| Колеса,Передні гальма | гума РОЗУМ/ 16 х 2,125,Ободний механічний |
| Крила,Конструкція вилки | переднє / заднє, фарбована сталь,Жорстка |
| Максимальный вес | 35 кг |
| Обода,Кількість швидкостей | фарбована сталь,1 |
| Педалі,Форм фактор рами | пластмаса з бічними відбивачами,Цілісна |
| Подсидальный штир,Діаметр колеса/диска | Фарбований, регулюється по висоті, затиск: болт,16" |
| Рульові накладки,Тип велосипеда | прогумовані гріпси,Міський/дорожній |
| Сидіння,Країна виробник | Анатомічне, кожзам, покращеного типу з дод. пластиковим фіксатором, висота min= 70, max= 79,Україна |
| Система шатунів,Задні гальма | "американка", одноелементна зі знімною зіркою,Ножний |
- Цена: 3 673,60 ₴








