
- В наличии
- Код: YM 2019 СА
Велосипед дитячий IMPULS Beaver 20Д. салатовий
4 075,40 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
...Дитячі велосипеди 20 дюймівВелосипед дитячий IMPULS Beaver 20Д. салатовий
| Основные | |
|---|---|
| Надувные колеса | Да |
| Год выпуска | 2021 |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Beaver |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник,Кількість швидкостей | 1 |
| Вага,Вага | 10,9 кг,10.9 кг |
| Гальма,Матеріал виготовлення рами | передній-кліщовий; задній ножний,Вуглецева сталь |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Захист ланцюга,Задні гальма | Р-образна, сталь,Ножний |
| Каретка,Діаметр колеса/диска | розбірна, на насипних підшипниках,20" |
| Кермо,Стать | 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min=80, max= 88,Для хлопчиків |
| Колеса,Кількість коліс велосипеда | гума РОЗУМ/ 18х2,125 (57-406),2 |
| Конструкция вилки | бічні страхувальні колеса, дзеркало, дзвінок, світловідбивачі (передні/задні/ колісні), м'які накладки рульові,Жорстка |
| Крила,Форм фактор рами | переднє / заднє, фарбована сталь,Цілісна |
| Максимальный вес | 45 кг |
| Обода,Тип амортизації | фарбована сталь,Без амортизації |
| Педалі,Передні гальма | пластмаса з бічними відбивачами,Ободний механічний |
| Подсидальный штир,Країна виробник | Фарбований, регулюється по висоті, затиск: болт,Україна |
| Рульові накладки,Тип велосипеда | прогумовані гріпси,Міський/дорожній |
| Сидіння,Вікова група | Анатомічне, кожзам, покращеного типу з дод. пластиковим фіксатором, висота min= 80, max= 89,Від 5 до 8 років |
| Система шатунів,Розмір рами | "американка", одне-елементна зі знімною зіркою,11" |
- Цена: 4 075,40 ₴








