
- В наличии
- Код: 28"Турист2821WDA,ліл
Велосипед 28" Турист 2821 WDA,ліловий
9 852 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рама сталева ХВЗ Вилка сталева амортизаційна ZOOM Багажник дротяний сталевий ХВЗ Обід AL 28" двостінний DYNAMIC 4 (Німеччина) Покришка 28" MITAS Камера 28" MITAS Механизм повороту керма NECO H831SW Педалі NECO WP940-1BK Картридж NECO B910/122.5, 1.37"*24Т Шатуни SHIMANO FC-TY 301 Сідло JL-NO-277 Винос керма ZOOM (винос з адаптером) Кермо JL- HS 25811 сталеве Ручки керма 135mm Крила сталеві хром Втулка передня JL-NO-610 AL 3/8" Втулка задня MESSINGCHLAGER Ланцюг JL-NO-1101 (1/2*3/32*114L) Підніжка JL- KS 45103 AL телескопічна Гальма переднє+заднє V-brake PROMAX Тріскачка POWER 14-28T Передній перемикач SHIMANO FD-TY 510 Задній перемикач SHIMANO RD-TY300 Ручка перемикання права з ручкою гальма SHIMANO ST-EF41R Ручка перемикання ліва з ручкою гальма SHIMANO ST-EF41L
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Харьковский велосипедный завод |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | дротяний сталевий ХВЗ |
| Вилка | сталева амортизаційна ZOOM |
| Винос керма | ZOOM (винос з адаптером) |
| Камера | 28" MITAS |
| Картридж | NECO B910/122.5, 1.37"*24Т |
| Руль | JL- HS 25811 сталеве |
| Механизм повороту керма | NECO H831SW |
| Обід | AL 28" двостінний DYNAMIC 4 (Німеччина) |
| Педалі | NECO WP940-1BK |
| Покришка | 28" MITAS |
| Рама | сталева ХВЗ |
| Сідло | JL-NO-277 |
| Шатуни | SHIMANO FC-TY 301 |
- Цена: 9 852 ₴





