
- В наличии
- Код: 28"Турист283M
Велосипед 28" Турист 283M
9 282 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рама сталева ХВЗ Вилка сталева ригідна ХВЗ Багажник дротяний сталевий ХВЗ Обід AL 28" одностінний ХВЗ Покришка 28" MITAS Камера 28" MITAS Механизм повороту керма Н800К NECO Педалі WP940-1BK NECO Каретка картридж NECO B910/122.5, 1.37"*24Т Шатуни NECO NSA-1005-3 Ланцюг 1/2*1/8*108L Підніжка JL- KS 45103 AL телескопічна Гальмо переднє V-brake PROMAX Сідло SELLE ROYAL RIO BLACK Втулка передня JL-NO-610 AL 3/8" Винос керма ZOOM (винос з адаптером) Кермо JL- HS 25811 сталеве Ручки керма OXY L-90mm L-120mm Крила сталеві хром Втулка задня SHIMANO 3-швидкісна NEXUS SG-3C41 Ревошифтер NEXUS SL3S335E
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Харьковский велосипедный завод |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | дротяний сталевий ХВЗ |
| Вилка | сталева ригідна ХВЗ |
| Гальмо переднє | V-brake PROMAX |
| Камера | 28" MITAS |
| Каретка | картридж NECO B910/122.5, 1.37"*24Т |
| Ланцюг | 1/2*1/8*108L |
| Механизм повороту керма | Н800К NECO |
| Обід | AL 28" одностінний ХВЗ |
| Педалі | WP940-1BK NECO |
| Покришка | 28" MITAS |
| Подножка | JL- KS 45103 AL телескопічна |
| Рама | сталева ХВЗ |
| Шатуни | NECO NSA-1005-3 |
- Цена: 9 282 ₴





