
- В наличии
- Код: Д2624-Voluniya ізумрудний
Велосипед дорожній Royal 26 Voluniya класичний жіночий з кошиком 2024 графітовий
8 023,70 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
...Велосипед дорожній Royal 26 Voluniya класичний жіночий з кошиком 2024 графітовий
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага (сер.),Вікова група | 16,З 12 років |
| Вилка,Кількість коліс велосипеда | Сталева, різьбова, V-brake,2 |
| Тормоз | 12 міс |
| Діаметр колес,Стать | 26",Жіноча |
| Задній перемикач,Вага | відсутні,16 кг |
| Каретка | Neco |
| Кассета | відсутні |
| Колір,Розмір рами | графітовий,17" |
| Конструкция вилки | відсутні,Жорстка |
| Ланцюг | ТЕС |
| Макс. споряджена вага,Країна виробник | 110,Україна |
| Максимальный вес | Алюмінієвий, Prowheel |
| Манетки,Колір | відсутні,Сірий |
| ПРИВІД,Передні гальма | Ободний механічний |
| РАМА,Задні гальма | Ножний |
| Рама,Матеріал виготовлення рами | Сталева,Вуглецева сталь |
| Розмір рами,Тип велосипеда | 17",Міський/дорожній |
| Рульова колонка,Тип амортизації | ,Без амортизації |
| Рік,Діаметр колеса/диска | 2024,26" |
| Швидкостей,Форм фактор рами | Цілісна |
- Цена: 8 023,70 ₴






