
- Нет в наличии
- Код: EB26POWER 1.0 S26.6
Велосипед 26" Profi POWER 1.0 Чорний
10 250 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
...Фет-байк - (fat bike)Fat-bike 26Велосипед 26" Profi POWER 1.0 Чорний
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| ,Кількість коліс велосипеда | ,2 |
| АРТИКУЛ,Вага | EB26POWER 1.0 S26.1/EB26POWER 1.0 S26.2/EB26POWER 1.0 S26.3/EB26POWER 1.0 S26.4,21 кг |
| БРЕНД,Кількість швидкостей | 21 |
| ВАГА,Матеріал виготовлення рами | 21,7 кг,Вуглецева сталь |
| Вилка | сталь, жорсткого типу |
| ВИЛКА,Стать | сталь, жорсткого типу,Унісекс |
| Винос керма | AHED, алюміній |
| ГАЛЬМА,Вікова група | BOLIDS, дискові механічні, алюміній,З 12 років |
| ДОКЛАДНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ,Тип амортизації | ,Без амортизації |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ,Задні гальма | 21,Дисковий, механічний |
| КАТЕГОРІЯ,Форм фактор рами | FATBIKE,Цілісна |
| Руль | сталь |
| КОЛЕСА,Тип велосипеда | BAOLUN, 26х4,0,Фетбайк |
| Конструкция вилки | М/Ж,Жорстка |
| Максимальный вес | MTB FAT BIKE FRAME, сталь, р. 17" |
| ПЕРЕМИКАЧ ЗАДНІЙ,Розмір рами | Shimano TOURNEY RD-TZ50,17" |
| ПЕРЕМИКАЧ ПЕРЕДНІЙ,Діаметр колеса/диска | Shimano TOURNEY FD-TZ30,26" |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 26" |
| СЕРІЯ,Передні гальма | POWER 1.0,Дисковий, механічний |
| ТРАНСМІСІЯ,Країна виробник | Shimano REVOSHIFT SL-RS 35-7S,Китай |
- Цена: 10 250 ₴








