
- Нет в наличии
- Код: T26 BLADE 26.2B
Велосипед спортивний 26"-19" Profi BLADE 26.2B чорний
10 947 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
...Велосипед спортивний 26"-19" Profi BLADE 26.2B чорний
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| ,Тип амортизації | ,Передній |
| АРТИКУЛ,Вага | BLADE 26.2B,15 кг |
| Бренд,Форм фактор рами | Цілісна |
| ВАГА,Кількість коліс велосипеда | 14,6КГ,2 |
| ВИЛАДКА | АЛЮМІНІЙ, ПРУЖИННО-ЕЛАСТОМЕРНОГО ТИПУ, LANTU |
| ВИЛАДКА,Стать | АЛЮМІНІЙ, ПРУЖИННО-ЕЛАСТОМЕРНОГО ТИПУ, LANTU,Унісекс |
| Винос керма | АЛЮМИНИЙ |
| КАТЕГОРІЯ,Конструкція вилки | MTB,Пружинно-масляна |
| КОЛЕСА,Тип велосипеда | WANDA, 26Х2,125,Гірський MTB |
| КОЛИЧНІСТЬ СКОРОТ,Матеріал виготовлення рами | 21,Алюмінієвий сплав |
| Максимальный вес | АЛЮМИНИЙ 19" |
| ПІДРОБНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ,Передні гальма | ,Дисковий, механічний |
| ПЕРЕМИКАВИЙ ПЕРЕДЕНЬ,Розмір рами | SHIMANO TOURNEY TZ FD-TZ500 TM6T,17" |
| Перемикач задній,Задні гальма | SHIMANO TOURNEY TZ RD-TZ500 TM6T,Дисковий, механічний |
| РАМА,Виробник | MTB АЛЮМИНИЙ, 19",Profi |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 26" |
| Руль | сталь |
| Серію,Кількість швидкостей | BLADE,21 |
| ТРАНСМІСІЯ,Діаметр колеса/диска | SHIMANO TOURNEY ST-EF500 L3/R7,26" |
| Ход вилки | М/Ж,100 мм |
| гальма,Країна виробник | JAK, ДИСКОВІ МЕХАНІЧНІ, ПОЛУАЛЮМІНІЄНЬ,Китай |
- Цена: 10 947 ₴








