
- Нет в наличии
- Код: BLADE 26.2W
Велосипед спортивний 26"-19" Profi BLADE 26.2W білий
10 947 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
...Велосипед спортивний 26"-19" Profi BLADE 26.2W білий
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | АЛЮМИНИЙ 19" |
| Руль | сталь |
| Винос керма | АЛЮМИНИЙ |
| ВИЛАДКА | АЛЮМІНІЙ, ПРУЖИННО-ЕЛАСТОМЕРНОГО ТИПУ, LANTU |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 26" |
| РАМА,Виробник | MTB АЛЮМИНИЙ, 19",Profi |
| КОЛЕСА,Тип велосипеда | WANDA, 26Х2,125,Гірський MTB |
| ТРАНСМІСІЯ,Країна виробник | SHIMANO TOURNEY ST-EF500 L3/R7,Китай |
| ПІДРОБНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ,Тип амортизації | ,Передній |
| ВИЛАДКА,Стать | АЛЮМІНІЙ, ПРУЖИННО-ЕЛАСТОМЕРНОГО ТИПУ, LANTU,Унісекс |
| ПЕРЕМИКАВИЙ ПЕРЕДЕНЬ,Діаметр колеса/диска | SHIMANO TOURNEY TZ FD-TZ500 TM6T,26" |
| ВАГА,Матеріал виготовлення рами | 14,6КГ,Алюмінієвий сплав |
| ,Кількість коліс велосипеда | ,2 |
| Серію,Передні гальма | BLADE,Дисковий, механічний |
| БРЕНД,Кількість швидкостей | 21 |
| ПЕРЕМИКАЧ ЗАДНІЙ,Розмір рами | SHIMANO TOURNEY TZ RD-TZ500 TM6T,17" |
| КАТЕГОРІЯ,Форм фактор рами | MTB,Цілісна |
| КОЛИЧНІСТЬ СКОРОТ,Задні гальма | 21,Дисковий, механічний |
| ГАЛЬМА,Вікова група | JAK, ДИСКОВІ МЕХАНІЧНІ, ПОЛУАЛЮМІНІЄНЬ,Від 10 років |
| АРТИКУЛ,Конструкція вилки | BLADE 26.2W,Пружинно-масляна |
- Цена: 10 947 ₴








