
- В наличии
- Код: EB26POWER 1.0 S26.1
Велосипед 26" Profi POWER DD 2021
10 619 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
...Фет-байк - (fat bike)Fat-bike 26Велосипед 26" Profi POWER DD 2021
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| ,Задні гальма | ,Дисковий, механічний |
| АРТИКУЛ,Вікова група | EB26POWER 1.0 S26.1/EB26POWER 1.0 S26.2/EB26POWER 1.0 S26.3/EB26POWER 1.0 S26.4,З 12 років |
| БРЕНД,Колір | Червоний |
| ВАГА,Передні гальма | 21,7 кг,Дисковий, механічний |
| Вилка | сталь, жорсткого типу |
| ВИЛКА,Країна виробник | сталь, жорсткого типу,Китай |
| Винос керма | AHED, алюміній |
| ГАЛЬМА,Тип велосипеда | BOLIDS, дискові механічні, алюміній,Фетбайк |
| ДОКЛАДНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ,Кількість швидкостей | ,21 |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ,Діаметр колеса/диска | 21,26" |
| КАТЕГОРІЯ,Вага | FATBIKE,21 кг |
| Руль | сталь |
| КОЛЕСА,Стать | BAOLUN, 26х4,0,Унісекс |
| Конструкция вилки | М/Ж,Жорстка |
| Количество колес велосипеда | MTB FAT BIKE FRAME, сталь, р. 17" |
| ПЕРЕМИКАЧ ЗАДНІЙ,Матеріал виготовлення рами | Shimano TOURNEY RD-TZ50,Вуглецева сталь |
| ПЕРЕМИКАЧ ПЕРЕДНІЙ,Тип амортизації | Shimano TOURNEY FD-TZ30,Без амортизації |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 26" |
| СЕРІЯ,Форм фактор рами | POWER 1.0,Цілісна |
| ТРАНСМІСІЯ,Розмір рами | Shimano REVOSHIFT SL-RS 35-7S,17" |
- Цена: 10 619 ₴







