
- Нет в наличии
- Код: G20BMXDEEP S20.1
Велосипед 20 Д. G20 BMX DEEP S20.1 Графіт
8 815 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
...20" BMXВелосипед 20 Д. G20 BMX DEEP S20.1 Графіт
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| ,Тип амортизації | ,Без амортизації |
| АРТИКУЛ,Максимальна вага | G20BMXDEEP S20.1,95 кг |
| БРЕНД,Конструкція вилки | Жорстка |
| ВАГА,Кількість коліс велосипеда | 12.2 |
| ВИЛАДКА | Сталь |
| ВИЛАДКА,Стать | Сталь, Hi-Ten,Унісекс |
| ВИНОС РУЛЯ | Сталь |
| Гарантийный срок | Сталь/9,5" |
| КАТЕГОРІЯ,Вага | BMX,11.5 кг |
| КОЛ-ВО СКОРОСТІВ ,Матеріал виготовлення рами | 1,Сталь |
| КОЛЕСА,Вікова група | 20х1,95 ,Від 10 років |
| Надувные колеса | М,Так |
| ПІДРОБНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ,Кількість швидкостей | ,1 |
| ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ ЗАДНИЙ,Задні гальма | ,Ободной механічний |
| ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ ПЕРЕДНИЙ,Розмір рами | ,9-11" |
| РАМА,Виробник | Сталь, Full Hi-Ten / 9,5",Profi |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 20 |
| Руль | сталь |
| Серію,Форм фактор рами | BMX,Цілісна |
| ТОРМОЗА,Країна виробник | Клещові, U-brake,Китай |
| ТРАНСМІСІЯ,Діаметр колеса/диска | ,20" |
- Цена: 8 815 ₴






