
- Нет в наличии
- Код: G26 VELOCITY A26.1
Велосипед спортивний 26" Profi VELOCITY зелений
9 143 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
...Спортивні велосипеди 26 дюймівВелосипед спортивний 26" Profi VELOCITY зелений
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Руль | сталь |
| Ход вилки | М/Ж,100 мм |
| Максимальный вес | алюміній 19" |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 26" |
| РАМА,Виробник | MTB алюминия, 19 ",Profi |
| КОЛЕСА,Тип велосипеда | 26х1,95,Гірський MTB |
| гальма,Країна виробник | SPARKLE, дискові механічні, алюміній,Китай |
| КАТЕГОРІЯ,Конструкція вилки | MTB,Пружинно-масляна |
| ПІДРОБНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ,Передні гальма | ,Дисковий, механічний |
| ВАГА,Кількість коліс велосипеда | 14,8 кг.,2 |
| Бренд,Форм фактор рами | Цілісна |
| Перемикач задній,Задні гальма | Shimano TOURNEY RD-TZ50,Дисковий, механічний |
| АРТИКУЛ,Вага | G26VELOCITY A26.1,15 кг |
| ,Тип амортизації | ,Передній |
| ПЕРЕМИКАВИЙ ПЕРЕДЕНЬ,Розмір рами | Shimano TOURNEY FD-TZ30,19" |
| ТРАНСМІСІЯ,Діаметр колеса/диска | Shimano ST-EF-500,26" |
| Серію,Кількість швидкостей | VELOCITY,21 |
| КОЛИЧНІСТЬ СКОРОТ,Матеріал виготовлення рами | 21,Алюмінієвий сплав |
| ВЕДЕЛКА,Стать | алюміній, пружинно-еластомірного типу,Унісекс |
| ВЕДЕЛКА | алюміній, пружинно-еластомірного типу |
| ВИНЕС КЕРМА | алюміній |
- Цена: 9 143 ₴








