
- Нет в наличии
- Код: G26BELLE A26.2
Велосипед спортивний 26" Profi BELLE DD чорно-малиновий
9 184 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
...Велосипед спортивний 26" Profi BELLE DD чорно-малиновий
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| ,Хід вилки | 100 мм |
| ,Кількість коліс велосипеда | ,2 |
| БРЕНД,Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | LIANJI, ПРУЖИННО-ЕЛАСТОМЕРНОГО ТИПУ; НОГИ: СТАЛЬ, ШТАНИ: СТАЛЬ |
| ВИЛКА,Стать | LIANJI, ПРУЖИННО-ЕЛАСТОМЕРНОГО ТИПУ; НОГИ: СТАЛЬ, ШТАНИ: СТАЛЬ,Жіноча |
| Винос керма | АЛЮМІНІЙ |
| ВАГА,Матеріал виготовлення рами | 14,5 кг,Алюмінієвий сплав |
| ГАЛЬМА,Вікова група | YINXIN, V-BRAKE, АЛЮМІНІЙ,Від 10 років |
| ДОКЛАДНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ,Тип амортизації | ,Передній |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ,Задні гальма | 21,Дисковий, механічний |
| КАТЕГОРІЯ,Форм фактор рами | MTB,Цілісна |
| Руль | сталь |
| КОЛЕСА,Тип велосипеда | WANDA 26*2,125,Гірський MTB |
| Конструкция вилки | Ж,Пружинно-масляна |
| Надувные колеса | MTB АЛЮМИНИИЙ, Р. 17" M |
| ПЕРЕМИКАЧ ЗАДНІЙ,Розмір рами | Shimano TOURNEY RD-TZ50,17" |
| ПЕРЕМИКАЧ ПЕРЕДНІЙ,Діаметр колеса/диска | Shimano TOURNEY FD-TZ30,26" |
| РАМА,Виробник | MTB АЛЮМИНИИЙ, Р. 17" M,Profi |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 26 ДМ. |
| СЕРІЯ,Передні гальма | BELLE,Дисковий, механічний |
| ТРАНСМІСІЯ,Країна виробник | Shimano TOURNEY ST-EF500,Китай |
- Цена: 9 184 ₴








