
- В наличии
- Код: G26PHANTOM A26.1
Велосипед спортивний 26" Profi PHANTOM моко
11 500,50 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
...Спортивні велосипеди 26 дюймівВелосипед спортивний 26" Profi PHANTOM моко
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| ,Кількість коліс велосипеда | ,2 |
| АРТИКУЛ,Хід вилки | G26PHANTOM A26.1/ G26PHANTOM A26.2,100 мм |
| БРЕНД,Кількість швидкостей | 21 |
| ВАГА,Матеріал виготовлення рами | 14,3 КГ.,Алюмінієвий сплав |
| ВИЛАДКА | PROF1, АЛЮМІНІЙ, ПРУЖИННО-ЕЛАСТОМІРНОГО ТИПА |
| ВИЛАДКА,Стать | PROF1, АЛЮМІНІЙ, ПРУЖИННО-ЕЛАСТОМІРНОГО ТИПА,Унісекс |
| Винос керма | СТАЛЬ |
| КАТЕГОРІЯ,Форм фактор рами | MTB,Цілісна |
| КОЛЕСА,Тип велосипеда | WD COMPASS, 26Х2,10 (54-559), INFLATE TO 40-60 PSI, (2,8-4,1 BAR/280-415KPA) ,Гірський MTB |
| КОЛИЧНІСТЬ СКОРОТ,Задні гальма | 21,Дисковий, механічний |
| Конструкция вилки | М,Пружинно-масляна |
| Надувные колеса | MTB АЛЮМИНИЙ, 19" |
| ПІДРОБНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ,Тип амортизації | ,Передній |
| ПЕРЕМИКАВИЙ ПЕРЕДЕНЬ,Діаметр колеса/диска | SHIMANO TOURNEY TZ FD-TZ500 TM6T,26" |
| ПЕРЕМИКАЧ ЗАДНІЙ,Розмір рами | SHIMANO TOURNEY TZ RD-TZ500 TM6T,19" |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 26" |
| Руль | АЛЮМИНИЙ |
| Серію,Передні гальма | PHANTOM,Дисковий, механічний |
| ТРАНСМІСІЯ,Країна виробник | SHIMANO TOURNEY ST-EF500 L3/R7,Китай |
| ГАЛЬМА,Вікова група | TEKTRO, ДИСКОВЫЕ МЕХАНИЧЕСКИЕ, ПОЛУАЛЮМИНИНИЙ,З 12 років |
- Цена: 11 500,50 ₴









