
- Нет в наличии
- Код: G26VELOCITY A26.2
Велосипед спортивний 26" Profi VELOCITY червоно-чорний
9 143 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
...Велосипед спортивний 26" Profi VELOCITY червоно-чорний
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Надувные колеса | алюміній 19" |
| Руль | сталь |
| Конструкция вилки | М/Ж,Пружинно-масляна |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 26" |
| РАМА,Виробник | MTB алюминия, 19 ",Profi |
| КОЛЕСА,Тип велосипеда | 26х1,95,Гірський MTB |
| ТРАНСМІСІЯ,Країна виробник | Shimano ST-EF-500,Китай |
| ПІДРОБНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ,Тип амортизації | ,Передній |
| ПЕРЕМИКАВИЙ ПЕРЕДЕНЬ,Діаметр колеса/диска | Shimano TOURNEY FD-TZ30,26" |
| ВАГА,Матеріал виготовлення рами | 14,8 кг.,Алюмінієвий сплав |
| ,Кількість коліс велосипеда | ,2 |
| Серію,Передні гальма | VELOCITY,Дисковий, механічний |
| БРЕНД,Кількість швидкостей | 21 |
| ПЕРЕМИКАЧ ЗАДНІЙ,Розмір рами | Shimano TOURNEY RD-TZ50,19" |
| КАТЕГОРІЯ,Форм фактор рами | MTB,Цілісна |
| АРТИКУЛ,Хід вилки | G26VELOCITY A26.1,100 мм |
| КОЛИЧНІСТЬ СКОРОТ,Задні гальма | 21,Дисковий, механічний |
| ГАЛЬМА,Вікова група | SPARKLE, дискові механічні, алюміній,З 12 років |
| ВЕДЕЛКА,Стать | алюміній, пружинно-еластомірного типу,Унісекс |
| ВЕДЕЛКА | алюміній, пружинно-еластомірного типу |
| ВИНЕС КЕРМА | алюміній |
- Цена: 9 143 ₴








