
- Нет в наличии
- Код: G29 EVEREST A29.2
Велосипед 29" Profi EVEREST Графіт
10 045 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
...Велосипеди спортивні 29 дюймівВелосипед 29" Profi EVEREST Графіт
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| ,Передні гальма | ,Дисковий, механічний |
| Бренд,Форм фактор рами | PROFI,Цілісна |
| ВИЛАДКА,Виробник | пружинно-еластомірного типу, алюміній, PreLoad, LockOut,Profi |
| ВИНОС РУЛЯ | AHED, алюміній |
| Вага,Діаметр колеса/диска | 15,6 кг,29" |
| КАТЕГОРІЯ,Вага | 16 кг |
| КОЛ-ВО СКОРОСТІВ,Матеріал виготовлення рами | 21,Алюмінієвий сплав |
| КОЛЕСА,Країна виробник | WANDA 29х2,0 (50х622),Китай |
| Количество колес велосипеда | пружинно-еластомірного типу, алюміній, PreLoad, LockOut |
| МАТЕРІАЛ РАМИ/РАЗМЕР РАМИ | MTB алюміній, 6061, 19,5" |
| ПІДРОБНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ,Задні гальма | ,Дисковий, механічний |
| ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ ЗАДНИЙ,Тип амортизації | Shimano ALTUS RD-M310 ,Передній |
| ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ ПЕРЕДНИЙ,Розмір рами | Shimano TOURNEY FD-TY 500,21" |
| ПОВ,Конструкція вилки | М/Ж,Пружинно-recreation |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ,Вікова група | 29",З 12 років |
| Руль | алюміній |
| Серію,Кількість швидкостей | EVEREST DB,21 |
| ТОРМОЗА,Стать | BOLIDS, дискові механічні, алюміній,Унісекс |
| ТРАНСМІСІЯ,Тип велосипеда | Shimano ST-EF500,Гірський MTB |
| Ход вилки | G29EVEREST A29.1/G29EVEREST A29.2,100 мм |
| ШИФТЕРИ | Shimano ST-EF500 |
- Цена: 10 045 ₴

