
- Нет в наличии
- Код: T26 BLADE 26.1B
Велосипед спортивний 26"-17" Profi BLADE 26.1B чорний
10 947 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
...Велосипед спортивний 26"-17" Profi BLADE 26.1B чорний
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Руль | сталь |
| Ход вилки | М/Ж,100 мм |
| Максимальный вес | алюміній 17" |
| ВИЛАДКА | алюміній, пружинно-еластомірного типу, Preload, LockOut |
| ВИНОС РУЛЯ | AHED, алюміній |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 26" |
| РАМА,Виробник | MTB алюміній, 17",Profi |
| КОЛЕСА,Тип велосипеда | 26х1,95 (53х559),Гірський MTB |
| ТОРМОЗА,Країна виробник | BOLIDS, дискові механічні, алюміній,Китай |
| ВИЛАДКА,Стать | алюміній, пружинно-еластомірного типу, Preload, LockOut,Унісекс |
| КАТЕГОРІЯ,Конструкція вилки | MTB,Пружинно-масляна |
| ПІДРОБНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ,Передні гальма | ,Дисковий, механічний |
| ВАГА,Кількість коліс велосипеда | 15,8 кг,2 |
| Бренд,Форм фактор рами | Цілісна |
| АРТИКУЛ,Вага | BLADE 26.1W/BLADE 26.1B,15 кг |
| ,Тип амортизації | ,Передній |
| ТРАНСМІСІЯ,Діаметр колеса/диска | Shimano TOURNEY ST-EF500,26" |
| Серію,Кількість швидкостей | BLADE,21 |
| ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ ЗАДНИЙ,Задні гальма | Shimano TOURNEY RD-TZ50 ,Дисковий, механічний |
| КОЛ-ВО СКОРОСТІВ ,Матеріал виготовлення рами | 21,Алюмінієвий сплав |
| ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ ПЕРЕДНИЙ,Розмір рами | Shimano TOURNEY FD-TY500,17" |
- Цена: 10 947 ₴





