
- Нет в наличии
- Код: T26BLADE 26.3
Велосипед спортивний 26" Profi BLADE 26.3 синій
10 947 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
...Спортивні велосипеди 26 дюймівВелосипед спортивний 26" Profi BLADE 26.3 синій
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| ,Кількість коліс велосипеда | ,2 |
| АРТИКУЛ,Хід вилки | BLADE 26.1 W/BLADE 26.3,100 мм |
| БРЕНД,Кількість швидкостей | 21 |
| ВАГА,Матеріал виготовлення рами | 15,8 кг,Алюмінієвий сплав |
| Вилка | алюміній, пружинно-еластомерного типу, Preload, LockOut |
| ВИЛКА,Стать | алюміній, пружинно-еластомерного типу, Preload, LockOut,Унісекс |
| Винос керма | AHED, алюміній |
| ГАЛЬМА,Вікова група | BOLIDS, дискові механічні, алюміній,З 12 років |
| ДОКЛАДНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ,Тип амортизації | ,Передній |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ,Задні гальма | 21,Дисковий, механічний |
| КАТЕГОРІЯ,Форм фактор рами | MTB,Цілісна |
| Руль | сталь |
| КОЛЕСА,Тип велосипеда | 26х1,95 (53х559),Гірський MTB |
| Конструкция вилки | М/Ж,Пружинно-масляна |
| Надувные колеса | алюміній 17" |
| ПЕРЕМИКАЧ ЗАДНІЙ,Розмір рами | Shimano TOURNEY RD-TZ50,17" |
| ПЕРЕМИКАЧ ПЕРЕДНІЙ,Діаметр колеса/диска | Shimano TOURNEY FD-TY500,26" |
| РАМА,Виробник | MTB алюміній, 17",Profi |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 26" |
| СЕРІЯ,Передні гальма | BLADE,Дисковий, механічний |
| ТРАНСМІСІЯ,Країна виробник | Shimano TOURNEY ST-EF500,Китай |
- Цена: 10 947 ₴









