![Велосипед CrossBike Leader 29" 19" Чорний-Синій [29CJPr21-003531], фото 1](https://images.prom.ua/7373455349_velosiped-crossbike-leader.jpg)
- Немає в наявності
- Код: 29CJPr21-003531
Велосипед CrossBike Leader 29" 19" Чорний-Синій [29CJPr21-003531]
8 200 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Crossbike Pacific 2025 29" 21" Чорний-Синій [29СTA-005643]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossbike |
| Розмір рами | 19" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | crossbike-ste-amort |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*180 мм |
| Втулка (передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano EF51 |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Гарантія на раму | 6 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 29" дюйм |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Сталевий, довжина: 680mm |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*114 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 21speed |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Немає |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TZ50 пряма установка, довга лапка |
| Перемикач швидкостей (передній) | SHIMANO FD-TZ30 31.8MM, верхня тяга |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153 29"x2.125 |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153 29"x2.125 |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | crossbike-alu-19 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2021 |
| Серія | Leader |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип задньої втулки | Трещатка |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 8 200 ₴

![Велосипед CrossBike Leader 29" 19" Чорний-Синій [29CJPr21-003531], фото 2](https://images.prom.ua/7373455350_w140_h140_velosiped-crossbike-leader.jpg)
