![Велосипед Cross Egoist-v1.0-2022 29"18" Сірий-Жовтий [29СTA-004359], фото 1](https://images.prom.ua/7373446426_velosiped-cross-egoist-v10-2022.jpg)
- В наявності
- Код: 29СTA-004359
Велосипед Cross Egoist-v1.0-2022 29"18" Сірий-Жовтий [29СTA-004359]
15 200 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Cross Egoist-v1.0-2022 29"18" Сірий-Жовтий [29СTA-004359]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Розмір рами | 18" |
| Хід вилки | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 18 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Titan - alu - amort-lock |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 90мм |
| Втулка (Задня) | NECO MS-38 M10*14G*36H*135*145MM |
| Втулка (передня) | NECO MS-38 |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | BR-MT200 (Shimano) |
| Гальмо (переднє) | BL-MT200 (Shimano) |
| Гальмівні ручки | Shimano BL-MT200 гідравлічне гальмо |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | JD-190,22.2*120mm, чорний |
| Діаметр коліс | 29" дюйм |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Каретка | NECO B910. |
| Касета | SHIMANO MF-HG200-8 |
| Кермо | Алюмінієвий .650mm |
| Колір (додатковий) | Жовтий |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 24 швидкості |
| Ланцюг | KMC Z-8 116L |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO ST-M310-8 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | FP-922 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-M310 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-M310 |
| Покришка (задня) | Kenda 29*2,1 чорна |
| Покришка (передня) | Kenda 29*2,1 чорна |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий 30,4 X300 X1 - 4T |
| Рама | Titan - alu-18 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2026 |
| Серія | Egoist |
| Система шатунів | PROWHEEL MA-AD49+ |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 15 200 ₴

![Велосипед Cross Egoist-v1.0-2022 29"18" Сірий-Жовтий [29СTA-004359], фото 2](https://images.prom.ua/7373446427_w140_h140_velosiped-cross-egoist-v10-2022.jpg)
![Велосипед Cross Egoist-v1.0-2022 29"18" Сірий-Жовтий [29СTA-004359], фото 3](https://images.prom.ua/7373446428_w140_h140_velosiped-cross-egoist-v10-2022.jpg)
![Велосипед Cross Egoist-v1.0-2022 29"18" Сірий-Жовтий [29СTA-004359], фото 4](https://images.prom.ua/7373446429_w140_h140_velosiped-cross-egoist-v10-2022.jpg)
![Велосипед Cross Egoist-v1.0-2022 29"18" Сірий-Жовтий [29СTA-004359], фото 5](https://images.prom.ua/7373446430_w140_h140_velosiped-cross-egoist-v10-2022.jpg)
