![Велосипед Titan Diamond 2021 28" 19" Коричневий [28TWCT21-004012], фото 1](https://images.prom.ua/7373445037_velosiped-titan-diamond.jpg)
- Немає в наявності
- Код: 28TWCT21-004012
Велосипед Titan Diamond 2021 28" 19" Коричневий [28TWCT21-004012]
8 990 ₴
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
- +380 (67) 796-05-93Telegram : +380677960593
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Розмір рами | 19" |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 17 кг |
| Вилка | Titan - ste - reg |
| Виніс руля | Сталевий |
| Втулка (Задня) | falcon, Stal |
| Втулка (передня) | QS-102 |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Falcon GL-C01, ножні гальма |
| Гальмо (переднє) | V-Brake |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | Сталева, 22 зуби |
| Кермо | Сталевий, довжина: 620mm |
| Колір (додатковий) | Коричневий |
| Колір рами (основний) | Коричневий |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Ланцюг | TEC,C1 104L |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Покришка (задня) | SY-B009,28*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Покришка (передня) | SY-B009,28*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Titan - ste-19 |
| Рульова колонка | Neco H800K |
| Рік | 2021 |
| Серія | Diamond |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*1/8*38T*165MM |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Titan - town |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип задньої втулки | Гальмівна |
| Тип рами | Міський |
- Ціна: 8 990 ₴

![Велосипед Titan Diamond 2021 28" 19" Коричневий [28TWCT21-004012], фото 2](https://images.prom.ua/7373445038_w140_h140_velosiped-titan-diamond.jpg)
