Мінімальне замовлення 300 грн. Післясплата по передоплаті
Менеджери на цей момент не можуть швидко обробити замовлення й відповісти Вам, оскільки вже не робочий час або вихідний день. У найближчу пору — з Вами зв'яжуться. Завдяки тому, що вибрали нас! З повагою інтернет-магазин Mvg
Интернет-магазин MVG
+380 (67) 796-05-93
viber: +380933155385
+380 (67) 796-05-93
Telegram : +380677960593
Відгуки про компанію Интернет-магазин MVG
Кристина Р.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Иван П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дмитро Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дмитро З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавець написав, що працює лише по передплаті
Сергій Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
якість товару відповідає заявленому
Юрий К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Руслан П.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олександр С.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Купив два АКБ на квадроцикл і мото, поставив, але транспорт ніяк на них не відреагував. У процесі дослідження проблеми АКБ виявились пусті в середені - без електроліту. В описі про це не було ні слова. Продавець на скаргу відпоів: "Ну ви ж забрали товар, значить проблем нема". Також можу сказати, що якщо ви спросите у менеджера "Чи є у вас "якась" деталь, або товар" - то можете розраховувати на відповідь "пошукайте самі на сайті самі". Не рекомендую продавця.
Иващенко Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
все дуже гарно і ввічливий продавець! затримка була за новою поштою !!!
Продавець написав, що працює лише по передплаті
якість товару відповідає заявленому
Купив два АКБ на квадроцикл і мото, поставив, але транспорт ніяк на них не відреагував. У процесі дослідження проблеми АКБ виявились пусті в середені - без електроліту. В описі про це не було ні слова.
Продавець на скаргу відпоів: "Ну ви ж забрали товар, значить проблем нема".
Також можу сказати, що якщо ви спросите у менеджера "Чи є у вас "якась" деталь, або товар" - то можете розраховувати на відповідь "пошукайте самі на сайті самі".
Не рекомендую продавця.
все дуже гарно і ввічливий продавець! затримка була за новою поштою !!!